Loading Events

Upcoming Events

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

March 2019

Alle klasse

March 31
Sodipa Zeilclub, Beatrijslaan 92, 2050 Antwerpen, België, Sodipa Zeilclub, Beatrijslaan 92, 2050 Antwerpen, België + Google Map
Find out more »

April 2019

Kampioen der kampioenen

April 6
Royal Yacht Club België – zeilschool RYCB, Beatrijslaan 92, 2050 Antwerpen, België, Royal Yacht Club België - zeilschool RYCB, Beatrijslaan 92, 2050 Antwerpen, België + Google Map

Manage2Sail

Find out more »

Regata Nazionale

April 13 - April 14
Punta Ala, 58043 Punta Ala, Grosseto, Italië, Punta Ala, 58043 Punta Ala, Grosseto, Italië + Google Map
Find out more »

Training

April 13

Indien er zich 6 teams of meer 5 dagen voor de training zich zich aangemeld dan zullen we er alles aan doen om een trainer te voorzien. https://doodle.com/poll/yqfw2wh6x5wuna2iVerantwoordelijke training: Yannick Bongaerts

Find out more »

Memorial Confoulan

April 20 - April 22
Cazaux, 09120 Cazaux, Frankrijk, Cazaux, 09120 Cazaux, Frankrijk + Google Map
Find out more »

Spring cup

April 27 - April 28
Scharendijke, 4322 Scharendijke, Nederland, Scharendijke, 4322 Scharendijke, Nederland + Google Map

Manage2Sail

Find out more »

May 2019

Euro masters

May 1 - May 5
Valencia, Spanje, Valencia, Spanje + Google Map

Entry - https://snipe-rcnv.es/hoja-de-inscripcion-entry-formEvent site - https://snipe-rcnv.es/campeonato-de-europa-master-2019-clase-snipeDoodle - https://doodle.com/poll/z9pcqvbnax7xq5ucSCIRA trailer: Wim Ghys + Erwin Everaert

Find out more »

Watersportdag – World Snipe Days 2019 «class promotion»

May 5

Indien er zich 6 teams of meer 5 dagen voor de training zich zich aangemeld dan zullen we er alles aan doen om een trainer te voorzien. World Snipe Days 2019https://doodle.com/poll/mdfsecyx6pyw8w3zVerantwoordelijke training: Yannick Bongaerts

Find out more »

Team race

May 12
KLYC Galgenweel, Beatrijslaan 90, 2050 Antwerpen, België, KLYC Galgenweel, Beatrijslaan 90, 2050 Antwerpen, België + Google Map
Find out more »

COPA DE ESPAÑA

May 23 - May 26
Marbella, Málaga, Spanje, Marbella, Málaga, Spanje + Google Map
Find out more »

June 2019

Chocolate race

June 2
VVW Galgenweel, Beatrijslaan 92, 2050 Antwerpen, België, VVW Galgenweel, Beatrijslaan 92, 2050 Antwerpen, België + Google Map
Find out more »

Chocolate race – Coaching

June 2
VVW Galgenweel, Beatrijslaan 92, 2050 Antwerpen, België, VVW Galgenweel, Beatrijslaan 92, 2050 Antwerpen, België + Google Map

Coaching during the regattaIndien er zich 6 teams of meer 5 dagen voor de training zich zich aangemeld dan zullen we er alles aan doen om een trainer te voorzien. https://doodle.com/poll/ywsirxv8wa9pyys8Verantwoordelijke training: Yannick Bongaerts

Find out more »

N.B. Bryghus Snipe Cup – Danish nationals

June 7 - June 9
Espergærde, 3060 Espergærde, Denemarken, Espergærde, 3060 Espergærde, Denemarken + Google Map

Event site - http://www.snipe.dk/nbsnipecup/ Doodle - https://doodle.com/poll/k4i82efvtsnsizf2Entry - https://essejlsport.nemtilmeld.dk/19/Entry fee (at the latest 25 May)DKK 1,125Late entry fee (after 25 May)DKK 1,680

Find out more »

South European Championship

June 7 - June 10
Cascais, Portugal, Cascais, Portugal + Google Map
Find out more »

French nationals

June 8 - June 10
Le Der, 10140 Villy-en-Trodes, Frankrijk, Le Der, 10140 Villy-en-Trodes, Frankrijk + Google Map

Part of Challenge Yves le Bour trophyhttp://www.snipetoday.org/events/yves-le-bour-cup-2019/Deed of Gift http://www.snipetoday.org/wp-content/uploads/2019/03/snipe.org_images_2012Yves-Le-Bour-Challenge.pdf

Find out more »

European Cup

June 14 - June 16
Associazione Velica Trentina, Via di Mezzo Lago, 4, 38057 Valcanover, Pergine Valsugana TN, Italië, Associazione Velica Trentina, Via di Mezzo Lago, 4, 38057 Valcanover, Pergine Valsugana TN, Italië + Google Map
Find out more »

Training

June 15

Indien er zich 6 teams of meer 5 dagen voor de training zich zich aangemeld dan zullen we er alles aan doen om een trainer te voorzien. https://doodle.com/poll/aah9iuf5b2rn4z5xVerantwoordelijke training: Yannick Bongaerts

Find out more »

Sprot cup

June 23
Royal Yacht Club België – zeilschool RYCB, Beatrijslaan 92, 2050 Antwerpen, België, Royal Yacht Club België - zeilschool RYCB, Beatrijslaan 92, 2050 Antwerpen, België + Google Map

Manage2Sail

Find out more »

Sprot cup – coaching

June 23

Coaching during the regatta.Indien er zich 6 teams of meer 5 dagen voor de training zich zich aangemeld dan zullen we er alles aan doen om een trainer te voorzien. https://doodle.com/poll/496qie5c3yens7caVerantwoordelijke training: Yannick Bongaerts

Find out more »

Norwegian nationals

June 27 - June 30
Milde Båtlag, Skipanesvegen 12, 5259 Hjellestad, Noorwegen, Milde Båtlag, Skipanesvegen 12, 5259 Hjellestad, Noorwegen + Google Map
Find out more »

Women’s European Championship 2019

June 28 - June 30
KLYC Galgenweel, Beatrijslaan 90, 2050 Antwerpen, België, KLYC Galgenweel, Beatrijslaan 90, 2050 Antwerpen, België + Google Map
Find out more »

July 2019

Polish nationals

July 5 - July 7
Gdańsk, Polen, Gdańsk, Polen + Google Map
Find out more »

Bough Beech

July 6 - July 7
Bough Beech Sailing Club, Sailing Club Winkhurst Green Road Bough Beech Edenbridge, Bough Beech, Edenbridge TN8 7AN, Verenigd Koninkrijk, Bough Beech Sailing Club, Sailing Club Winkhurst Green Road Bough Beech Edenbridge, Bough Beech, Edenbridge TN8 7AN, Verenigd Koninkrijk + Google Map

Part of Challenge Yves le Bour trophyhttp://www.snipetoday.org/events/yves-le-bour-cup-2019/Deed of Gift http://www.snipetoday.org/wp-content/uploads/2019/03/snipe.org_images_2012Yves-Le-Bour-Challenge.pdf

Find out more »

Training

July 20 - July 21

Indien er zich 6 teams of meer 5 dagen voor de training zich zich aangemeld dan zullen we er alles aan doen om een trainer te voorzien.

Find out more »

Family cup (?)

July 28
SRNA Galgenweel, Linkeroever, 2050 Antwerpen, België, SRNA Galgenweel, Linkeroever, 2050 Antwerpen, België + Google Map
Find out more »

August 2019

Training

August 10 - August 11

Indien er zich 6 teams of meer 5 dagen voor de training zich zich aangemeld dan zullen we er alles aan doen om een trainer te voorzien.

Find out more »

BeNeLux

August 17 - August 18
Scharendijke, 4322 Scharendijke, Nederland, Scharendijke, 4322 Scharendijke, Nederland + Google Map

Manage2Sail

Find out more »

September 2019

Back to school

September 1
Sodipa Zeilclub, Beatrijslaan 92, 2050 Antwerpen, België, Sodipa Zeilclub, Beatrijslaan 92, 2050 Antwerpen, België + Google Map
Find out more »

Belgian Nationals

September 21 - September 22
Royal Yacht Club België – zeilschool RYCB, Beatrijslaan 92, 2050 Antwerpen, België, Royal Yacht Club België - zeilschool RYCB, Beatrijslaan 92, 2050 Antwerpen, België + Google Map

Doodle - https://doodle.com/poll/42cukkig54m76nztManage2Sail

Find out more »

October 2019

Training

October 5

Indien er zich 6 teams of meer 5 dagen voor de training zich zich aangemeld dan zullen we er alles aan doen om een trainer te voorzien.

Find out more »

Trofeu Maria Guedes de Queiroz – Mixed crew

October 5 - October 6
Clube Naval de Cascais, R. Luís Xavier Palmeirim, 2750-411 Cascais, Portugal, Clube Naval de Cascais, R. Luís Xavier Palmeirim, 2750-411 Cascais, Portugal + Google Map
Find out more »

Isaacs World Championship

October 7 - October 12
Ilhabela, SP, Brazilië, Ilhabela, SP, Brazilië + Google Map
Find out more »

MarlinSpike rum cup

October 19 - October 20
KLYC Galgenweel, Beatrijslaan 90, 2050 Antwerpen, België, KLYC Galgenweel, Beatrijslaan 90, 2050 Antwerpen, België + Google Map

Doodle - https://doodle.com/poll/e45eccbsyyefpsrx

Find out more »

November 2019

Antwerpse handjes

November 3
Find out more »

Ijsberen

November 9
Find out more »

Kampioen der kampioenen

November 16

Manage2Sail

Find out more »

Speculoos race

November 17

Manage2Sail

Find out more »

December 2019

TROFEO ARMADA ESPAÑOLA

December 6 - December 8
Santiago de la Ribera, Murcia, Spanje, Santiago de la Ribera, Murcia, Spanje + Google Map
Find out more »

Ijsberen

December 14
Find out more »
+ Export Events